/Firma Profili

Firma Profili

Kalite Politikamız

Çalışma alanlarımızda sunduğumuz hizmetin kalitesi, müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve yeni teknolojilerin takibi, eğitim ve personel kalifikasyonları, etik değerlerimiz, genç ve dinamik ekibimiz ile sürdürdüğümüz takım ruhu kalite politikalarımızı oluşturmaktadır.

Mak Teknoloji olarak bizler, başta bu değerler olmak üzere bizi geliştirecek ve verimliliğimizi arttıracak tüm değerlere gerekli özeni göstererek kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız.

Ulusal ve uluslararası yönetmelikler nezninde uyguladığımız firma içi kalite standartlarımızın alanında akredite olmuş kuruluşların denetimleriyle daha şeffaf ve sürdürülebilir hale gelmesi adına gerekli özeni gösteriyoruz.

Proje Yönetimi, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri ile Online Müzik Servisi Hizmetlerimiz TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi normlarıyla yönetilmektedir.

 

Vizyon
Vizyonumuz; Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa’da tanınan ve başarılı sistem entegratörü ve teknoloji hizmet sağlayıcısı olmaktır.

Misyon
Misyonumuz; Müşterilerimize güvenilir bir firma olarak hizmet etmek, onlara son teknoloji ürünler ve kaliteli çözümler sunmaktır.