/Hakkımızda

Hakkımızda

2014 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, zayıf akım danışmanlığı ile sektöre adım atmış ve sunduğu uzman proje yönetimi sayesinde hizmet yelpazesini her geçen yıl arttırmıştır. Zayıf akım danışmanlığına paralel olarak sunmaya başladığı proje taahhüt hizmeti ile ilk projelerini başarıyla tamamlamasının ardından kısa sürede sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Yaş ortalaması 27 olan genç ve dinamik yapımız ile etik ve ticari ahlakı bir zorunluluk kabul eden, sürekli ve dinamik çalışma prensibiyle her geçen gün daha özel projelerin çözüm ortağı olmaktayız. Kurulduğu günden günümüze kadar süregelen ticari hayatı boyunca firmamızın ilkeleri, sektörde farklı ve benzersiz bir yaklaşım ile tamamen müşteri odaklı olmak, memnuniyet esasını korumak, yeni teknolojileri takip ederek projelerimize sürekli yenilikler katmak, kaliteli hizmet sunmak ve dürüst bir çözüm sağlayıcı olmaktır.

Zayıf akım danışmanlığı ile sektörde sayısız projeye imza atmamızın yanısıra, günümüzde, global firmaların distribütörlük görevini yürüten Proje Taahhüt grubumuz ile yangın algılama ve ihbar sistemleri, seslendirme ve acil anons sistemleri, kapalı devre kamera sistemleri, geçiş kontrol sistemleri ile data ve network sistemleri başta olmak üzere tüm zayıf akım entegre sistemler için anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Yönetim ve Danışmanlık proje grubumuz ile yerel ve global yatırımcıların ülkemizde ve EMEA bölgesinde gerçekleştirdikleri yatırımların doğru yönetilmesini sağlıyoruz. Kalite kontrol ekiplerimiz ile projeye konu olan mekanik, elektrik ve elektronik sistem entegrasyonlarını test ederek raporlama hizmeti sunuyoruz.

Survey Test ve Raporlama hizmeti sunan mühendis ekibimiz ile zincir oteller için Misafir İnterneti sinyal kalitesi analizi yapıyor ve Heatmap raporlarımız ile işletmelere kaliteli konaklama hizmeti sunmaları için yardımcı oluyoruz.

Arkaplan İş Müziği çözümleri sunan müzik yayını grubumuz ile zincir oteller, restoranlar, alış veriş merkezleri, spa ve spor merkezleri başta olma üzere işletmeler için telif hakkı alınmış müzik hizmeti sunuyoruz.