//Danışmanlık ve Test Hizmetleri

Danışmanlık ve Test Hizmetleri

Yönetim ve Danışmanlık Hizmeti

Projelerde atılan adımlar ve doğru kaynak kullanımı, yatırımcılar için maliyet ve yatırımının hedeflenen tarihte açılabilmesi için zaman açısından kritik bir öneme sahiptir. Tecrübe ve bilgi birikimine sahip mühendislerden oluşan Yönetim ve Danışmanlık proje grubumuz ile, yerel yatırımcılar ve zincir oteller ile bağlı markaların ülkemizde ve EMEA bölgesinde gerçekleştirdikleri yatırımların doğru yönetilmesini sağlıyoruz.

Projeye dahil olduğu andan itibaren, sahip olduğu teknik bilgi birikimi ve iş yönetimi bilgisiyle mühendislerimiz, doğru ürün tedariği ve saha uygulamaları ile finansal olarak yatırımcıyı korumaktadır. Bünyemizdeki test ekiplerimiz öncülüğünde, projenizde yer alan tüm zayıf akım sistemler ile mekanik ve elektronik sistemlerin entegrasyon kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Yapılan testler sonrasındaki raporlama hizmetimiz ile projenizdeki her sistem için farklı muhatap yerine tek bir muhatap ile çalışmanın ayrıcalığı sunuyoruz.

Danışmanlık ve Test Hizmeti sunduğumuz sistemler aşağıdaki gibi olup, ilgili bu sistemlere bağlı entegrasyonların tümü için hizmet vermekteyiz;

Yangın Algılama ve İhbar Sistemi
-Zincir Otel Yangın Senaryosu Uygulamaları
-Nokta Test ve Raporlamaları
-Mekanik Entegrasyon Test ve Raporlamaları
-Gaz Entegrasyon Kontrolleri
-Geçiş Kontrol Sistemleri Entegrasyon Kontrolleri

Acil Anons Sistemi
-Hoparlör Ses Seviyesi Test ve Raporlamaları
-Acil Anons Kayıt Desteği
-Yangın Sistemi Entegrasyonları
-Kalıcı Hata Takip Sistemi Entegrasyon Kontrolleri

Kuru / Islak Söndürme Sistemleri
-Zincir Otel Senaryo Uygulamaları
-Yangın Sistemi Entegrasyon Kontrolleri

Duman Kontrol Sistemleri
-Duman Emiş Test ve Raporlamaları
-Mekanik Sistemlerin Duman Tahliyesine Uygun Hale Getirilmesi

Sessiz Alarm Sistemleri
-Zincir Otel Senaryo Uygulamaları
-Nokta Test ve Raporlamaları
-Engelli Odası Uygulamaları

Profesyonel Ses Sistemleri
-Yangın Sistemi Entegrasyon Kontrolleri

 

 

Survey Test Hizmeti

Wireless Survey testinin amacı, bir işletme veya alandaki kablosuz ağ sinyal yeterliliğini sağlayan Access Point yerleşimini analiz etmek, başka bir tabirle kapsama alanının analizini gerçekleştirmektir.

Kablosuz veri iletişim servisleri bizlere fiziksel bir bağlantı olmaksızın veri ağına erişim olanağı sağlıyor. İletişimin günlük yaşamımıza etkisinin her geçen gün arttığı günümüzde, kablosuz internet bağlantısı kalitesi özellikle konaklama hizmeti sunan işletmeler için misafir memnuniyeti noktasında tercih edilme sebeplerinin başında geliyor.

Survey Test ve Raporlama Hizmetimiz ile Türkiye’nin dışında EMEA bölgesinde hizmet veriyoruz ve bu alanda hizmet sunan global markaların çözüm partneri olarak çalışıyoruz.

Danışmanlık Projelerimiz

Tüm Danışmanlık Projeleri için lütfen tıklayın…

 

Survey Projelerimiz

Tüm Survey Projeleri için lütfen tıklayın…